Оплата і Доставка

Ваше замовлення буде доставлено в будь-яку точку України.

Оплатити товари Ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення Оплату також можна здійснити через Приват24. Замовлення вважається оформленим лише після оплати. Кошти необхідно перерахувати на картку Приватбанку. Наші реквізити ми надішлемо вам на вашу електронну скриньку після оформлення замовлення на сайті. Оплату можна зробити будь-якому відділенні «Приватбанку», терміналу «Приватбанку» або через «Приват24»

Час доставки вашої посилки компанією «Нова пошта» в пункт призначення звичайно становить не більше 3-х робочих днів. Після оформлення замовлення. Після отримання замовлення, ми передаємо посилку компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Після цього цей перевізник повідомить вас про точні терміни і час прибуття товару в пункт призначення . Вартість доставки згідно тарифів даної служби. При замовленні на суму від 800грн, доставка – БЕЗКОШТОВНА.

При замовленні від 500грн, по місту Івано-Франківськ, доставка кур’єром – безкоштовна.

Перед доставкою наші менеджери обов’язково погодять з Вами деталі доставки, а кур’єр попередньо зв”яжеться з Вами. Оплатити замовлення ви можете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення. Замовлення вважається оформленим лише після оплати. Кошти необхідно перерахувати на картку Приватбанку. Наші реквізити ми надішлемо вам на вашу електронну скриньку після оформлення замовлення на сайті. Оплату можна зробити будь-якому відділенні «Приватбанку», терміналу «Приватбанку» або через «Приват24»

В день замовлення .

Ви можете забрати своє замовлення самі. Попередньо узгодивши всі деталі з нашими менеджерами.

Оплатити товари Ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення . Або готівкою,при отриманні товару. Кошти необхідно перерахувати на картку Приватбанку. Наші реквізити ми надішлемо вам на вашу електронну скриньку після оформлення замовлення на сайті. Оплату можна зробити будь-якому відділенні «Приватбанку», терміналу «Приватбанку» або через «Приват24»

Ви можете отримати свій товар в день замовлення. Або протягом 5-ти днів з дня замовлення.